Navoň se parfémem od Rihanny

27. dubna 2011 v 12:50 | Annette Krubner ( Aneta Krubnerová ) |  MY ARTICLES
Parfém zpěvačky Rihanny
Jennifer Lopez, Mariah Carey, Christina Aguilera i Jennifer Aniston mají na trhu svoji řadu parfémů, dokonce před nedávnem představila popová zpěvačka Katy Perry svoji vůni Purr. Tentokrát do světa vonného průmyslu udělala boom i Rihanna. A jakou vůní okouzlila svět? Vše se skrývá pod názvem Reb´l Fleur...
Třiadvacetiletá zpěvačka z Barbadosu se svou původní zemí nechala při navrhování parfému inspirovat. ,,Moje babička, když jsem ještě bydlela na Barbadosu, na mě často volala Rebel Flower," prozradila. A jak že parfém voní? Při prvním " čichnutí" prý ucítíte vůni pláže a moře proslulého Karibiku, kde RiRi často trávila svůj čas.

Hlava, Srdce a Základ parfému je skoro typický pro každou vůni, přišla mi až moc podobná s parfémy Christiny Aguilery. Nalezneš v něm mix zralých plodů, pižmovou směs, pačuli, směs vanilky, či okouzlující vůni jantaru.
Bývám často kritická u designu parfémů, ale tentokrát musím říct, že se Rihanně vážně povedl. Spojení černé, sytě žluté a bledě žluté dodává příjemný vzhled a na první pohled zaujme. Když jsem poprvé uviděla reklamní fotky a kampaň pro Reb´l Fleur, z té jemné oranžové barvy všude kolem mi i přes monitor svědil nos, působilo to na mě moc "jarně", ale vždyť je jaro, takže vlastně v pořádku.Reklama je podle mého názoru poněkud dlouhá (2:02) na to, že reklama na parfém Inspire Me Christiny Aguilery trvá necelých dvacet sekund. Parfém není zatím bohužel k dostání tady v Čechách, ale doufám, že tu bude. Tak doufejme, že parfém nezklame a chytne se i u nás na trhu.
 


Aktuální články

Reklama