Březen 2011

Lancome

27. března 2011 v 9:53 | Annette Krubner ( Aneta Krubnerová )

Lancome - tato značka je už známá od roku 1935 a vede se ji skvěle. Založil ji Armand Petitjean. Jaký má Lancome symbol? Jedině růži. I když parfémy byly uvedeny na trhu až v roce 1982, jejich dokonalost a smyslnost okouzlila několik žen a dívek, že je značka uznávaná po celém světě.

Lancome Miracle - Energie. I pro parfém se dá ccharakterizovat jenom jedno slovo. Zázračnost a krása... Složení není až tak příliš dramatické. V Hlavě se odehrávají čínské švestky a frézie. V Srdci si pozpěvuje magnólie, zázvor a pepř. A k tomu všemu je doprovází jasmín a pižmo.

Lancome Magnifique - Orientálnost. Dřevité a kořeněné tóny dodávají parfému tu správnou jisku, která nikdy nezklame. Dokáže odhalit veškerou vášeň a vyvolává pocity, na které nikdo nikdy nezapomene. Složení je tak jednoduché, a přitom tak zajímavé. V Hlavě tančí šafrán, v Srdci hraje růže a to celé v Základu doprovází vzácné dřevo Negarmota. Parfém není příliš vhodný pro mladé dívky, kvůli jeho těžkosti, ale pro dámy kolem pětatřiceti a více let je zajista vhodnější.

Lancome Poeme - Schází vám ten bohatě romantický parfém? Mám pro vás velice dobrou zprávu, Lancome Poeme zajista takový je. A co je ještě zajímavé, dokáže se měnit, její chameleonské rysy jsou k nezaplacení. Obsah je velice zajímavý. V Hlavě se odhaluje himalajský modrý mák a durman. V Srdci zpívají růže, frézie, narcis a neobvyklá mimóza. V Základě to celé uzavírá klasická a romantická vanilka.

Lancome Tresor in Love - tento parfém vám snad ani nemusím představovat, zná ho celý svět. Nejelegantnější a neznámější vůně značky Lancome. Ideální pro ženy milující lásku a hlavně moderní styl života. Bergamot, hruška, nekterinka a růžový pepř, neboli složení, které naleznete v Hlavě. Vždy okouzlující fialka, jasmín, broskev a růže, neboli zadání pro Srdce a Základ je velice klasický, pižmo a cedr.

Můj názor na parfémy Lancome je velice kladný. Mám ráda tyto vůně a nejvíce mě tedy zaujal Lancome Tresor In Love, jeho vůně je jednoduše okouzlující a dokonalá.

Lanvin

26. března 2011 v 14:20 | Annette Krubner ( Aneta Krubnerová )

Lanvin. Velice známá značka, která proslula jako módní či parfémová. Založena byla kolem 19. až 20. století. Byla založena Jeanne Marie Lanvin. Kolem let 1920 se stala značka probojnou a velice slavnou, v té době byla nejlslavnější značkou společně s dalšími. Parfémy Lanvin jsou velice žádané a luxusní pafémy, které používa nejedna světově uznávaná hollywoodská celebrita. Nejslavnější je Arpege.

Lanvin Eclat D´Arpege - neboli parfém plný ženskosti. Láska a vášeň. Svěžest, průhlednost, radost. Delikátní, jemný, zářívý. Zkrátka obsahuje mnoho vlastností, které jsou pro parfém nezbytné. Jeho nový flakón dodává vůni šmrn a sebejistotu. Složení je pestré. Hlava obsahuje úchvatné lístky sicilského svěžího citrónu a okouzlující šeřík. Srdce obsahuje wistérie, dominantní lístky zeleného čaje, květy broskví, červenou pivoňku a čínský osmanthus. Základ uzavírá bílý cedr z Libanonu, sladké pižmo a beze sporu vzácná a vážená ambra. Můj názor: vyzkoušejte

Lanvin Oxygene - neboli průzračná, čistá, svobodná, emotivní a zářivá. Dá se říct, že tento parfém mohou používat i mladé dívky, není silný a těžký. Parfém je ideální právě pro ty osoby, které se cítí sebevědomě, dynamicky a hlavně cílevědomě, a k tomu vám právě tento parfém dodá ten správný pocit. Složení není až tak " velké ". V hlavě balancuje modrý kosatec a k tomu tančí gardénie. V Srdci se vyskytuje yzop, klasické bílé pižmo a neobvyklý bílý pepř. V Základě je jenom santálové dřevo. Můj názor: vyzkoušejte

Lanvin Jeanne Lanvin La Rose - patří do limitované edice značky Lanvin. Jste milovnice módy a luxusu? Lanvin Jeanne Lanvin La Rose je pro vás to pravé ořechové. Tento parfém patří poctě zakladetele slavného módního domu Lanvin. Můj názor: vyzkoušejte

Lanvin Marry Me! - romantika, hedvábnost, svěžest. Tři znaky parfému Lanvin Marry Me! Flakón je nápaditý a určitě potěší každou majitelku. Dramatický sevilský pomeranč, jasmínový čaj, frézie - obsah Hlavy. V Srdci tančí broskev, magnólie, růže a jasmín to celé uzavírá. Základ dokončuje bílý ced, klasické pižmo a pestrá ambra. Můj názor: vyzkoušejte.

Lanvin parfémy jsou plné ženskosti a určitě je doporučuji. Moje mamka vlastnila pár parfémů značky Lanvin a vždy s nimi byla spokojená.