Paco Rabanne parfume

8. února 2011 v 14:19 | Annette Krubner ( Aneta Krubnerová ) |  MY ARTICLES

Kde začal svoji kariéru Pace Rabanne? V domech Diora, Balenciagy či Givenchyho. Svůj dům si velkolepě otevřel již v rice v polovině šedesátých letech. Exkluzivita je to hlavní charakteristické jméno a do této domy vždy nezklamal. Původem je Španěl, takže se vlastně exotické a orientální vůně dají čekat, narodil se v roce 1934. Jeho původní jméno? Opravdu zajímavé, Francisco Rabaneda Cuervo.

Nechme Paca Rabanne klidně odpočívat a nahldádněme do jeho světa parfém značky Paco Rabanne, který jsou, jak už jsem již zmiňovala, exkluzivní. Například parfém Pace Rabanne Ultraviolet. Parfém pro dominantní ženu? Nevím jak vy, ale parfém je to uritě dominantí, tak proč nevyzkoušet na dominantních ženách. Ucitíte tam vůně tónů lesního ovoce, které vás omámí natolik, že nebudete chtít s touto vůní přestat. Jedno slovo? Dokonalost. Pro méně náročné ženy je tu vůně Pace Rabanne Ultraviolet Summer Pop, nebo spíše její odlehčenější vůně. Pokud si velmi potrpíte na luxus, tak parfém Pace Rabanne Pour Elle vás natolik zaujme svým luxusním flakónkem, že se do něja naprosto zamilujete. Úplně ten nejpopulárnější parfém pro většino mladé dívky je parfém Paco Rabanne XS Black for Her - ideální pro punk a rock style, ale každý máme jiný vkus, a tak může vonět i načančané prinzeně z hradu.


Nejprodávanější vůně

Složení je velice dynamické. Grapefruit, máta, krvavý pomeranč, růže, skořice, ostré nóty, světlá kůže, bílé dřeviny, ambra, pačuli (to vše je obsaženo v Hlavě, Srdci a Zákldě parfému Pace Rabanne 1 Milion ) Jeho flakón je tak nevšední, že vás určitě na první pohled zaujem stejně, jako mě. Parfémové voda je určena pro muže.

730 CZK - 150 ml deodorant s rozprašovačem
1.160 CZK - 50 ml toaletní vody
1.390 CZK - 100 ml toaletní vody


Nejlevnější vůně

Paco Rabanne Pour Homme
Další pánskou vůni, kterou vám zde představuji, je parfém, který byl představen už na začátku sedmdesátých let a jeho popularite trvá jak jinak než dodnes. Ať už je vám patnáct, dvacet, třicet, čtyřice, pardesát, či jste překročili hranici šedesáti let, věřte mi, že tahle vůně je určena pro jakoukoliv generaci, takže ji v klidu můžete vyzkoušet. Složení u pánských parfémů bývá vždy odlehčenější než u dámských. Tento parfém obsahuje: Čerstvá paprika, červené, žluté, oranžové koření, ambra a vanilka ( neboli to vše je uloženo v Hlavě, Srdci a Základě parfémů Paco Rabanne Pour Homme )

720 CZK - 50 ml toaletní vody
750 CZK - 100 ml toaletní vody ( TESTER )
1.050 CZK - 100 ml toaletní vody ( AKCE ! )

Nejdražší vůně

I když její cena není zas tak strašně vysoká ( pohybuje se okolo 1.500 CZK - což není hodně na třeba Chanel ;) ) Je to vlastně dámská verze oblíbeného parfému pro muže Paco Rabanne 1 Miion, a tento parfém pro ženy Paco Rabanne Lady Milion je jeho druhou vzácnou polovičkou. Chcete potěšit svoji přítelkyni či ženu? Pořiďte ji tento parfém, každá žena ho ocení a nebude mít tu touhu ho vrátit zpět. Pozorně si prohlédněte složení, i to může být příčina, proč jí ho koupit či ne. Pačuli, bílý med, jasmín, pomerančový květ, gardénie, neroli, citrón, amalfi, malina. To vše je obsažno v Hlavě, Srdci a Základě tohoto úžasného dámského parfému Paco Rabanne Lady Milion. Můj názor? Vyzkoušejte, za zkoušku nic nedáte.

Parfém podle mě

Pace Rabanne XS Black for Her

Jak už jsem zmiňovala. Parfém určený pro punk či rock styl a spíše pro mladé dívky, ale pokud jste ta princeznička z hradu, vyzkoušejte, každému sedne něco a třeba tohle je to pravá vůně pro vás či tebe. Brusinky či růžový pepř vás natolik oslní, že budete mít pocit bezeslov. Smyslnost a ženskost. Až dramatické složení: Kuličky růžového pepře, tamaridové květy, brusinka, černá fialka, kýchavice, květy kakaovníku, dřevo massosie, patčuli, tahitská vanilka ( neboli Hlava, Srdce a Základ - obsaženo v parfému Pace Rabanne XS Black for Her)

800 CZK - 30 ml toaletní vody
1.000 CZK - 50 ml toaletní vody
1.250 CZK - 80 ml toaletní vody

Zaujala vás značka Paco Rabanne? Napište mi svůj názor na tuto značku. Budu ráda za každou kritiku či pozitivní názor. Pište.

Napsala a sepsala: A.Krubner


 


Aktuální články

Reklama