KENZO parfume

27. února 2011 v 14:22 | Annette Krubner ( Aneta Krubnerová ) |  MY ARTICLES

Počátek 70.let přinesl do světa módního a parfémového průmysl další BOOM. Japonský módní návrhář Kenzo Takady totiž vymyslel značku Kenzo, která je dodnes velice ale velice populární. Najdříve se soustředil na módní průmysl, o osmnáct let později se vrhlu na první řadu parfémů. Parfémy Kenzo jsou více méně lifestylové a dodávají člověku na sebevědomí.


Jak už jsem řekla, parfémy jsou také osobité a dodávají člověku na nápadistoti. Určitě, když se navoníte jakýmkoli parfémem Kenzo a projdete kolem nějakého člověka, tak určitě pozná, že jsete použili právě parfém Kenzo, který se snadno zapamtovat. Pro ženy je tu parfém velice jemný a sladký, neboli parfém Kenzo Amour ( Amour znamená francouzsky Láska ) Na jaký parfém byste určitě neměly zapomenout? Řeč je o parfému Kenzo Flower by Kenzo a nebo Kenzo Jungle Élephant, z něho úplně síří nespoutanost a nezávislost, podobně jako v džungli. Pokud ale sháníte parfém do zimy, zkuste například parfém Kenzo Parfum D´Ete. Určitě vás nezklame ;)
Přesuneme se ze zimy do jara a vyzkoušíme několik jarních a letních vůní. Například Kenzo Summer by Kenzo ( Summer se nazývá v angličtině Léto ), jak už jsem zmýnila v minulém mini informačním článku o parfému Kenzo Jungle Élephant, tak i tento parfém Kenzo Summer by Kenzo je přesně takový, jak už jsem již zmiňovala. V listu mužských parfémů najdete pod letními a jarními vůněmi rozhodně parfém Kenzo Kenzo Pour Homme Fres ( Fresh znamená v angličtině Svěžest ). Parfém vás dokonale ochladí a nebudete mít vůbec pocit, že je nějaké jaro nebo líto, tkaže příjemný vánek vám uudělá dobře. Vyzkoušete.

Nejprodávanější vůně

Kenzo L´Eau par Kenzo

Kde hledat jiskřivost, čistost a modernost? Parfém Kenzo "´Eau par Kenzo je ten pravý pro vás. Složení je také velice působivé: třtinový stonek, mandarinka, list lotosu, divoká máta, pepř z Guiney, leknín, amarylka, bílá broskev, modrý cedr, pižmo, vanilka. ( to vše samozřejmě obsaženo v Hlavě, Srdci a Základu parfému )

1.090 CZK - 100 ml toaletní vody

950 CZK - 50 ml toaletní vody

780 CZk - 30 ml toaletní vody

480 CZK - 150 ml deodorant s rozprašovačem

Nejlevnější vůně

Kenzo Tokyo by Kenzo

Jste muž aktivní či moderní? Milujete jednoduchost a láká vás například hlavní město Japonska Tokyo? Kenzo Tokyo by Kenzo je pro vás ta nejlepší volbe, kterou můžete udělat v oblast parfémů u značky japonského návrháře Kenzo. SLožení je také velice ale velice rozmanité. Grep, citron, hořký pomeranč, zázvor, zelený čaj, shiso, růžový pepř, cedr, hřebíček, muškátový ořech, dřevo Gaiac ( to vše obsaženo v tomto úžasném parfému, v Hlavě, Srdci a samozřejmě nesmí chybět Základ )
940 CZK - 100 ml toaletní vody
810 CZK - 50 ml toaletní vody
Nejdražší vůně
Kenzo Flowe by Kenzo La Cologne
1.390 CZK - 90 ml kolínské vody ( AKCE ! ) - výprodej

Dál taky :

Aromatika, smyslnost, teplo, ojiděnělý orientální nádech, řeč je o parfému Kenzo Flower by Kenzo Oriental. Složení je také , jak už jsem zmiňovala v minulé podtextu článku, velice rozmanité. Bulharská růže, fialka, vanilka, pižmo, pepř, Kyara, kadidlo, vzácná dřeva ( To vše v HLavě, Srdce a hlavně v tom úžasném Základě)

Když se podíváte na různé flakónky parfémů Kenzo, tak v nich vidíte, že v nich šíří trocha japonského stylu, který je fascinující. Například mě velice zaujal design parfému Kenzo Jungle L Élephant, který působí velice japonsky. Také ta odzůbka, kterou zdobí úzávěr parfému je velice roztomilá. Nebo také Kenzo Amour, ten design mě přímo na první pohled udchátil a odvedl všechnu pozornost na ně. Větší originalitu jsem neviděla, abych řekla pravdu. Většina lahviček mají design velice přeplácaný a v některých chvílích velice nepěkný, až kýčovitý, ale tenhle styl se mi opravdu moc líbí, originalita se opravdu cenní. Ale na druhou stranu se mi design flakónků parfémů Kenza většinou nelíbí. Nedávají mi nic navíc, nic z nich moc nešíří, možná, jak už jsem zmiˇňovala jenom z parfémů Kenzo Jungle L Élephant a dalšího parfému Kenzo Amour ( Kenzo Láska ). Takže většinou ne, ale tohle se mi opravdu moc líbí.

Máte rádi parfémovou značku Kenzo? Pokud ano či ne, napiště svůj koentář, jsem na vaše názory velice zvědavá. Děkuji.

Navštive stránku, kde mají velice levné parfémy. Levné parfémy!

Sepsala: Aneta Krubnerová


 


Aktuální články

Reklama