Cacharel parfume

20. února 2011 v 10:41 | Annette Krubner ( Aneta Krubnerová ) |  MY ARTICLES
Velký třesk začal v roce 1962, kdy Jean Bousquet vytvořil tuto úžasnou a velice úspěšnou značku parfémů Chacharel. Jaká je zajímavost této značky? Parfémy byly pojmenovány podle malého ptáčka Camargue. V parfémech značky veleúspěšné Chacharel můžete a musíte zaznamenat lehkost, citlivost a příjemnost. Pan Jean Bousquet se spíše věnoval v oblasti parfémech ženám, a tak přináší do parfémových kolekcí spíše ženskost než mužnost. Ale ta největší mužná vůně je bezpochyby Chacharel Amor Pour Homme. Už i její flakón napovídá, že to bude parfém silný a zdatný, jako správny muž, ale s duší romantickou a milou. Další mužné parfémy jsou bohužel v této značce jenom dva, a to Chacharel Amor Pour Homme Tenation a Chacharel Amor.

Teď vám tu odprezentuji pár parfémů, který mě oslovily jejich flakónky. Například velice svěží a ovocná vůně, parfém Chacharel Amor Amor Sunrise. Na první pohled jsem věděla, že bude super, a nezmýlila jsem se. Pro koho je nejvíce vhodná? Pro mladá a sebevědomé dámy, které mají sebevědomý na dosah a určitě jim nezmrznul na bodu mrazu. Pokud ale máte opravdu malé sebevědoomí, stejně tento parfém vyzkoušejte, protože i když ho zrovna nemáte úspěšné, tímto parfémem ho určitě a zajistě získáte. Netypický ananas v tomto složení, kde působí a řídí Srdce parfému vás natolik dostane, že už nikdy nebudete mít potřebu s tímto parfémem přestat. Dále mě ještě hcvátil jeden parfém, a to Chacharel Lou Lou, parfémová voda, která v sobě skrývá mnoho tajmenství. Její složení je až natolik složité, že člověk, pokud tuto vůni ještě nevyzkoušel, vůbec neví, jak to může celé vlastně dohromady vonět, ale věřte, že určitě voní dokonale. Ráda vám teď představím složení tohoto složitého parfému se zajímavým flakónkem a hlavně designem. V Hlavě se odehrává anýz, bergamot, kasie, muškátový květ, rozinka a nakonec fialka. V Srdci plamení jasmín, konvalinka, květy pomeranče, kosatec floretinský, růže, tuberóza a zrovna typický ylang-ylang. A nakonec v z8kladě se rozzářil benzion, cedr, heliotrop, pižmo, santalové dřevo, fazole tonky, vanilka a nakonec dokonalý vetiver.

Nejprodávanější vůně

Neboli romantická a květinová vůně. Složení: růžový grapefruit, mandarinka, pomeranč, květina melati, konvalinka, bílé pižmo, santalové dřevo, vanilka, šedý jantar ( hlava, srdce a základ )

1.350 CZK - 100 ml toaletní vody
1.140 CZK - 50 ml toaletní vody

Nejlevnější vůně

Jste mladá? Využijte přáležistosti nahledénout do světa Chacharel a to konrktétně k parfému Chacharel Liberté. Abych řekla pravdu, nelíbí se mi design flakonu, ale toť můj názor, jinak myslím, že to špatná vlně vůbec nemusí být. Před čtyřmi lety přišla na trh a například herečka AnnaLynne McCord tuto značka a vůbec tento parfém miluje. Jemnost s vůní mandarinek a citrusů je opravdu obrovský požitek. Složení není až tak dechberoucí. Bergamot, mandarinka, květiny, pomeranč, pačuli, vetiver, vanilka ( to vše v Hlavě, Srdci a Základě )

590 CZK - 50 ml toaletní vody
670 CZK - 75 ml toaletní vody

Nejdražší vůně

Chacharel Amor Amor Tentation
Podle mého vkusus designem připomíná rockerskou vůni. Originalita se u ní velice cenní. Netraičné tóny jsou rozkazem. Je velice výrazná a nejvhodnější je pro smyslné ženy a ne pro nějaké mladé dívky, ke kterým se hodí spíše sladké vůně či svěžest. Složení je také velice netradiční a barevné. Svěží mandarinka, jasmín, květ tiaré, břečťan, vanilka, cedr ( hlava, srdce a základ )

1.550 CZK - 100 ml parfémové vody

Článek byl psán vlastními slovy a nechci, aby článek kdokoli kopíroval.

Zaujala vás značka Chacharel? Máte s ní dobré nebo špatné zkušenosti? Napište! Jsem zvědavá za jakýkoliv komentář či názor ať už se týká kritiky či potěšení ze značky. Zajímavostí je, že herečka AnnaLynne McCord ( známá například ze seriálu veleúspěšného 90210 - " dítě " seriálu z devadesátých leet Beverly Hills 902010 ) používá nejraději právě tuto značku Chacharel a nedá na ni dopustit. Rozhovor s AnnaLynne, který jsem udělala já si můžeš najít v rubrice: MY ARTICLES ;) AnnaLynne zkrátka použila snad všechny parfémy této značky, krom mužských že ;)

Líbí se vám design flakonku značky Chacharel v oblasti parfémů? Napište! Jsem zvědavá na kažý názor či kritiku, ať už se jich týká. Pokud ale máte odpor k této značce, také napište, jsem zvědavá na vaše názory. Děkuji vám.

Sepsala: A.Krubner

nekopírovat, děkuji
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama