Únor 2011

Lacoste parfume

28. února 2011 v 20:00 | Annette Krubner ( Aneta Krubnerová ) |  MY ARTICLES

Do jisté tradičnosti parfémů jistě patří roztomilý krokodýlek neboli světoznámá značka Lacoste. Její " tatínek " je René Lacoste, který ji v roce 1933 založil. Slavná značka Lacoste je také spojena se sportovním tenisovým oblečení, avšak pak se rozvíjel i parfémový průmysl a obuvní průmysl. Úplně ta neznámější vůně pro pány je Lacoste Essential, podle mého názoru má velmi roztomilý flakónek, kde je zobrazen krokodýlek a hlavní logo Lacoste. Svěžest, klid, modernost - tak takhle můžete vnímat vůni stejně jako já. Podobný parfém je i Lacoste Elegance, kde klid a fascinatost hraje tu nejlahlavnější roli. Narozdíl od předešlých parfémů, je parfém Lacoste Red velice vášnivá a energická vůně, nejlepší pro ty, kteří milujou, když vyhrajou a něco se jim podaří. Zkrátka neznají porážku. Ležérnost, tak by se dala charakterizovat jedna z prvních parfémů značky Lacoste, Lacoste Original. Jste moderní muž, který dává přednost rafinavosti a nevyhledává žádné kompromisy? Jste úplně totožný jako parfém Lacoste Pour Homme, jeho nesmírně rafinovaná vůně vám přiroste k srdci. Pokud ale umíte hrát, zkuste parfém Lacoste Hot Play, je energická a žhavá jako sluenční koule. Lacoste Pour Femme - nevhodná pro ty, kterým je něco mezi dvaceti let, ale parfém Lacoste Inspiration je právě pro ty, které jsou mladé a užívají si života maxi na plno a milujou, když se cítí naprosto sexy. Jaro tu bude za pár dní a v ní přináší jarní vánek parfém Lacoste Touch of Spring ( Dotek jara ).


Nejprodávanější vůněNeboli užívat si života naplno. Máte cit a umíte vydávat najevo emoce? Zkuste ji. Objevíte v ní půvab, vstřícnost, zářivost a umění svádět. Složení je také velice až na dech dramatické. Jamajský pepř, fialová frézie, květ bílého helitropu, iránský jasmín, květ ibišku, bulharská růže, semena ambrózie, himálajský cedr, santalové dřevo a kadidlo ( To vše obsažena v Hlavě, Srdci a Základu )1.190 CZK - 90 ml parfémová voda
1.050 CZK - 50 ml toaletní vody


890 CZK - 30 ml parfémové vody

Nejlevnější vůně

Milujete ten pocit zábavy? I když je to vůně poměrně jemná, její roztomilý modrý krokodýlek, který je zobrazen na jemně světle modrém flakónku, je více méně zajímavý. Nejlépe je vhodný pro ženy energické a mladé. Svůdnost a být sexy - v tom hrajou tu hlavní roli. Složení je velice zajímavé. Granátově jablko, mirabelka, mandarinková kůra, růžový pepř, pivoňky, jasmín, tuberóza, konvalinka, bílý santal, vanilka, kosatet a pižmo. Neboli je to obsaženo v Hlavě, Srdci a Základu tohoto ojedinělýho uchvacujícího parfému pro mladší a energické ženy.

870 CZK - 75 ml parfémové vody
670 CZK - 50 ml parfémové vody
850 CZK - 50 ml parfémové vody tester
580 CZK - 50 ml deodorant roll-onNejdražší vůněLacoeste Joy of Pink (nová)
Tento parfém byl uveden na trh již v roce 2010.Šíří z něj mladivost a pocit být sexy v každé situaci, ať už je ta situace milá či ne. Její flakónek je silně růžový a je tam opět použit roztomilý krokodýlek neboli logo značky Lacoste, který je zobrazen všude. Je to vůně hlavně plná života a určena převážně také pro moje vrstenivce ( 15 let ) Složeno z grapfruitu, pivoňky, carucaco, pižma a cedrového dřevoa ( To vše obsaženo v Hlavě, Srdci a Základě parfému )

1.540 CZK - 50 ml parfémové vody

Navštivte stránku, kde najdete parfémy za levné ceny.. co takhle internetová parfumerie?

Zaujala vás značka s roztomilým krokodýlkem a logem Lacoste? Ano nebo ne? Vyzkoušeli už jste nějaký z jejich parfémových řad? Voněli vám? Líbí se vám jejich flakónky? Pište názory na značku Lacoste, každý názor je pro mě ctí. Abych to shrnula, tak nejvíce mě zaujala toaltení voda pro ženy, a to konkrétně parfém Lacoste Joy of Pink, který na mě zanechal velice působivý dojem. Sice jsem si tuto toaletní vodu zatím nepořídila, ale i tak si myslím, že za nějaký ten čaas rozhodně přijde ke mě domu. Pro muže na mě zapůsobil nejvíce parfém Lacoste Essentila, který vypadá skvěle a voní skvěle. Můj táta kdysi myslím vlastnil nějaký parfém značky Lacoste, ale nevím, jaký to byl přesně. Celkově se mi značka Lacoste líbí, jak paréfmově tak i v tom módním odvětvím. Sice jejich modely nejsou podle mého vkusu ( nejsem moc sportovní typ v tomhle ) ale jsou velice zajímavé. Líbí se mi hlavně boty a trička jsou roztomilá. Takže moje hodnocení je na tuto značku velice kladný. Děkuju vám.

Sepsala: Aneta Krubenrová

KENZO parfume

27. února 2011 v 14:22 | Annette Krubner ( Aneta Krubnerová ) |  MY ARTICLES

Počátek 70.let přinesl do světa módního a parfémového průmysl další BOOM. Japonský módní návrhář Kenzo Takady totiž vymyslel značku Kenzo, která je dodnes velice ale velice populární. Najdříve se soustředil na módní průmysl, o osmnáct let později se vrhlu na první řadu parfémů. Parfémy Kenzo jsou více méně lifestylové a dodávají člověku na sebevědomí.


www.theannettevogue.blogspot.com

26. února 2011 v 22:47 | Annette Krubner ( Aneta Krubnerová )
Milí čtenáři i nečtenáři :D

Mám novinku.. Na tomto blogu nadále pokračovat nebudu. Takže od této chvíle prosím nepište komentáře sem, ale na blog

www.theannettevogue.blogspot.com


Tam se budu zaobírat hlavně outfitama, něco jako " módní deníček " . Bude to tam živější, budu tam více aktivní a více přidávat články. Také se těšte na různé soutěže, např. giveaway ;) - můžete získat opravdu zajímavé módní ceny! Bude to více méně blog na typ The Blonde Salad, ale to neznámaená, že se chci po ní opičit, to opravdu ne. Také tam budu psát články pro zůné weby, jak píšu, a tak dále.. Tak se prosím nezlobte, a spíše navštěvujte blog www.theannettevogue.blogspot.com a tam pište komenty. Na tuto adresu prosím nejlépe zapomeňte ;D

P.S. každé návštěvi na www.theannettevogue.blogpost.com budu jen ráda ;) Love you guys ;)

Issey Miyake parfume

25. února 2011 v 18:20 | Annette Krubner ( Aneta Krubnerová ) |  MY ARTICLES
Do Japonska se opět na chvíli vrátíme a připomene si značku Issey Miyake, která také vznikla v Japonsku podobně jako japonská módní a parfémová značka Kenzo. Začátky mají velice ale velice podobné. Obě značky vznikly v roce 1970 a založil je také módní návrhář, muž a Japonec, Issey Miyake. Miloval smysl designu. Parfémy jsou v dnešní době velice luxusní a bezesporu žádané zboží pod slunce. Například parfém Issey Miyake L'Eau D'Issey dokáže vyjádřit svůj a i váš postoj bez jinoučkého slova a parfém Issey Miyake L'Eau D'Issey Pour Homme Intense dokáže poznamenat nevtíravost.

Davidoff parfume

21. února 2011 v 14:41 | Annette Krubner ( Aneta Krubnerová ) |  MY ARTICLES
Parfémová značka Davidoff pochází z Ukrajiny a založil ji jstý pan Zino Davidoff, který miloval požitky. Jeho motto vždy bylo: " Jen skutečné věci vým přinášejí ten nejskvělější pocit ze života ". Humor pro něj byl lék a miloval ho naprosto naplno. Vážený a úžasný umělec, měl respekt z každé osoby a i on sám byl respektován. Jeho další motto velice známe je také: " Méně kouře a více požitku vytváří ducha a filozifii člověka "

Cacharel parfume

20. února 2011 v 10:41 | Annette Krubner ( Aneta Krubnerová ) |  MY ARTICLES
Velký třesk začal v roce 1962, kdy Jean Bousquet vytvořil tuto úžasnou a velice úspěšnou značku parfémů Chacharel. Jaká je zajímavost této značky? Parfémy byly pojmenovány podle malého ptáčka Camargue. V parfémech značky veleúspěšné Chacharel můžete a musíte zaznamenat lehkost, citlivost a příjemnost. Pan Jean Bousquet se spíše věnoval v oblasti parfémech ženám, a tak přináší do parfémových kolekcí spíše ženskost než mužnost. Ale ta největší mužná vůně je bezpochyby Chacharel Amor Pour Homme. Už i její flakón napovídá, že to bude parfém silný a zdatný, jako správny muž, ale s duší romantickou a milou. Další mužné parfémy jsou bohužel v této značce jenom dva, a to Chacharel Amor Pour Homme Tenation a Chacharel Amor.

POZASTAVENO

13. února 2011 v 8:50 | Annette Krubner ( Aneta Krubnerová )
POZASTAVENO

děkuji :)

Paco Rabanne parfume

8. února 2011 v 14:19 | Annette Krubner ( Aneta Krubnerová ) |  MY ARTICLES

Kde začal svoji kariéru Pace Rabanne? V domech Diora, Balenciagy či Givenchyho. Svůj dům si velkolepě otevřel již v rice v polovině šedesátých letech. Exkluzivita je to hlavní charakteristické jméno a do této domy vždy nezklamal. Původem je Španěl, takže se vlastně exotické a orientální vůně dají čekat, narodil se v roce 1934. Jeho původní jméno? Opravdu zajímavé, Francisco Rabaneda Cuervo.

Nechme Paca Rabanne klidně odpočívat a nahldádněme do jeho světa parfém značky Paco Rabanne, který jsou, jak už jsem již zmiňovala, exkluzivní. Například parfém Pace Rabanne Ultraviolet. Parfém pro dominantní ženu? Nevím jak vy, ale parfém je to uritě dominantí, tak proč nevyzkoušet na dominantních ženách. Ucitíte tam vůně tónů lesního ovoce, které vás omámí natolik, že nebudete chtít s touto vůní přestat. Jedno slovo? Dokonalost. Pro méně náročné ženy je tu vůně Pace Rabanne Ultraviolet Summer Pop, nebo spíše její odlehčenější vůně. Pokud si velmi potrpíte na luxus, tak parfém Pace Rabanne Pour Elle vás natolik zaujme svým luxusním flakónkem, že se do něja naprosto zamilujete. Úplně ten nejpopulárnější parfém pro většino mladé dívky je parfém Paco Rabanne XS Black for Her - ideální pro punk a rock style, ale každý máme jiný vkus, a tak může vonět i načančané prinzeně z hradu.

68 % ... Hilary Duff

7. února 2011 v 16:01 | Annette Krubner ( Aneta Krubnerová ) |  HIT
nejdřívve inspirace u Kylie Minogue, teď u Kim Kardashian? :D
V tomto outfitu si zajela Hilary do Paříže, kde se procházela městem v černých kožených legínách - spíše celá byla v černém barvě a outfit rozzářila nude high heels.

HILARY DUFF photo | Hilary Duff

Chrisina Aguilera míří do českých kin ( Krasna.cz )

7. února 2011 v 15:50 | Annette Krubner ( Aneta Krubnerová ) |  MY ARTICLES
Christina Aguilera

Christina Aguilera. To jméno zná snad každý. ;) Po veleúspěšné pěvecké kariéře se dala na dráhu herečkyUvidíme ji ve filmu Varieté (Burlesque), který bude mít u nás premiéru už 17. února.
Christina Aguilera vydala svoje úplně první album už v roce 1999 a hned zaujala svým hlasem. V roce 2002, už více otrkaná ve světě showbyznysu, vydala svoji druhou řadovou desku Stripped, na kterou nahrála osmnáct písní, většinou doprovázených klavírem - nejpopulárnější jsou určitě The Vioci Within, Beautiful či Fighter.