Hity barev laků pro letošní zimu

9. ledna 2011 v 9:51 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
můj článek na servru www.krasna.nova.cz

Samolepící lak na nehty

Čím si natřít nehty právě teď. A proč podlehnout samolepícím lakům?
Sněhobílá, khaki, nude, červená, černá - to jsou letošní hity v barvách laků na nehty pro letošní zimu. Ale pozor. Jestli chceš být opravdu in, sáhni po samolepícím laku.

Tehle trend se objevil už před pár lety a teď se znovu dostává do čela. V Hollywoodu se jenom šíří. Kdo ho udal? Dvaadvacetiletá zpěvačka Rihanna a celebrita Kim Kardashian, dále Lady GaGa, Rachel McAdams, Scarlett Johansson, Eva Mendes i Leona Lewis.

Tekutým lakům na nehty už odzvonilo. Teď přišly na řadu samolepící laky, které koupíš v každé drogerii nebo je nadeš v katalozích kosmetických firem. Proč je samolepící lak lepší než tekutý? Snadno se aplikuje, bezchybně se nanáší bez skvr či znečištění, rychle ho nandáš a stejně rychle se ho i zbavíš a vydrží ti až dva týdny.

Jak samolepící lak aplikovat?
1. Nejdříve odstraň průhlednou fólii
2. Pak si vyber vhodnou velikost pro svůj nehet
3. Sloupni proužek z podkladu.
4. Umísti na nehet. Začínej vždy u nehtové kůžičky a pokračujte k volnému okraji nehtu. Dobře vyhlazuj, příliš hmotu nenapínej.
5. Dobře přitiskni k nehtu a přebytek délky zahni přes okraj nehtu
6. Oddělte přebytek pomocí nehtu na palci druhé ruky.

Kde se dají koupit či objednat?
Samolepící lak se dá koupit ve všech drogeriích nebo parfumeriích, které také nabízejí kosmetiku.Můžeš si ho objednat i v kosmetických katalozích.

Jaký odstín si vybrat?
Jsi tmavší typ jako Rihanna? Zkus manikůru modro-sněhovou. Že jsi o téhle barvě nikdy neslyšela? Tato barva v tekuté barvě se příliš neprodává,  jako samolepící lak ji ale seženeš.
Černovlásky a hnědovlásky můžou používat takřka všechny odstíny barev, ale v zimě je pro ně největším hitem barva bílá, nude a tmavě fialová, kterou používá například zpěvačka Leona Lewis.
Plavovláskám se spíše hodí ovocné odstíny, ale v zimě by měly vyzkoušet odstín černý, khaki či červený.
 


Aktuální články

Reklama