Leden 2011

Diesel parfume

31. ledna 2011 v 20:57 MY ARTICLES
Diesel, to jméno zná snad každý. Ať už to je pod oblečením či parfémy. V roce 1978 Renzem Rosso a v New Yorku to všechno začalo. New Yorku je giga velkoměsto, nemohlo se stát, že se značka Diesel nechytí. Diesel parfémy jsou určeny jak pro ženy tak i pro muže. Je jich několik. Diesel Green Masculine, Diesel Plus Plus Masculine - stejné vůně, ale tak rozdílné. První je určena spíše pro sebevědoměnšjí povahy mužského pohlaví, za to ta druhá je spíše pro dominatní. Jste muž plný emocí a citů? Diesel Fuel for Life Homme je pro vás ta pravá, teď otázka, jestli se vám bude líbit a bude na vás " sedět ". Viděli jste už novou vůni Diesel Only The Brave? Jeho netypický flakón je tak zajímavý, že vás určitě napadne vyzkoušet tuto vůni.

Žneská stránka parfémů Diesel je rozvětvená. Pro sebevědomých žen po emotivní - jako u mužů. Do podstránky sebevědomých žen a energických patří rozhodně vůně Diesel Plus Plus Fiminine a Diesel Green Feminine. Pro milovnice květů a bohémského života k vám doplouvá parfém Diesel Zero Plus Feminine. Emoce... charakteristika parfému Diesel Fuel for Life Femme.

Nejlevnější vůně

Emotivní parfém plný ženskosti a ženských zbraní. Velice mě zaujal jeho flakón. Hnědá, béžová a bílá. Dokonalá kombinace. Z flakónu může zářit vůně medu, ale Diesel Fuel for Life Femme nevoní jak med. Složení je až orientálně zaměřené. Mandarinka, růžový pepř, jasmín, černý rybíz, pačuli, pižmo ( hlava, srdce a základ)

1.250 CZK - 70 ml parfémová voda ( AKCE !)
1.050 CZK - 50 ml parfémová voda
940 CZK - 30 ml parfémová voda
840 CZK - 120 ml toaletní vody ( VÝPRODEJ ! )
1.280 CZK - Tester 75 ml parfémové vody

Reakce na tento parfém byly velice kladné. Sice žádný nevlastním od značky Diesel, ale v parfumériích si ráda " přičichnu " k různým parfémům, který mě nějak zaujmou nebo vím, že se mi líbit budou. Vyzkoušela jsem mnoha parfémů Diesel, ale tento jsem ještě nezkusila. Ale zdá se být příjemný. Netrhá mi to oči, když se na něj podívám.

Nejdražší vůně

- Iron Man se vrací!!! Ne, opravdu jsem si nespletla článek a opravdu tu píšu toho slavnýho komiksovýho hrdinu, Iron Man. Protože když se podíváte na flakón parfému Diesel Only The Brave Iron Man, i název už i něco napovídá, tak si všimněte červené ruky a krabičky. Myslím, že pánové, kteří ještě zaostali v dětských let, se to bude opravdu líbit a bude je i lákat samotná vůně. Složení je celkem zajímavé. Amalfi, mandarinka, cedr, koriandr fialka, kůže, benzoin, styrax, ambra, labdanum ( hlava, srdce a základ )

1.530 CZK - 75 ml toaletní vody

Nejlevnější vůně

Diesel Plus Plus Feminine
- Bohatá " smetana ". Nevím, jak bych parfém měla jinak definovat. Exotika, květiny, proteiny, vitamíny. Ideál pro dobré žití. Složení je poměrně jednoduch oproti jiným parfémům. Vitamíny, proteiny, vápník a mléční extraty ( hlava, srdce a základ)

430 CZK - 75 ml toaletní vody

Parfém podle mě

Diesel Fuel for Life Femme Summer 2009

Proč mě tento parfém zaujal? Na první pohled mě uchvátil flakón. I když není nějak " extra " , líbí se mi. Parfém to byl v roce 2009 velice populární, hlavně v létě. Také to byla limitovaná edice, kterou přivedli na trh také v roce 2009. I když máme rok 2011, parfém se dá přesto koupit a není problém ho nosit v létě přesto, že byl IN jen v roce 2009. Složení je opravdu velice jednodůuché oproti Diesel Fuel for Life Feminine. V Hlavě je obsažen dramatický bergamot, v Srdce nebesky tluče jasmín a v Základu neodbytně žije neolit. Cena za 75 ml toaletní vody je necelých 1.200 CZK, což oproti Chanelu No.5 není mnoho.

Zaujala vás značka Diesel? Pište své názory či názory na konkrétní vůně, máte tu prostor, každý komentář na značku Diesel beru. Abych shrnula značku Diesel v oblasti parfémů, nebyla jsem jí přímo uchvácena, ale líbí se mi. Vím, že v televizi běžely různé reklamy na tyto produkty a i doteď běží, myslím. Každopádně proti jim nic nemám. Ohlasy co jsem slyšela na tuto značku nebyly špatné. Je pravda, že mnoha mých vrstevnic ( 15 let ) nemá mnoho zkušeností, skoro žádné, s touto značkou z hlediska parfémů.


Sepsala: Annette Krubner

Salvador Dali parfume

31. ledna 2011 v 20:39 | Annette Krubner ( Aneta Krubnerová ) |  MY ARTICLES
Značka Salvador Dali udělal díru do parfémovýho světa už ve 20.letech minulého století. Nemluvně o tom, že se staly ihned super parfémama tohoto století. Exkluzivita a vždy umělecký flakón byl vždy k popukání. Takto velice vážený umělec Salvador Dali udělal díru do světa parfémů, který až dodnes jsou čím dál tím víc populární. Jejich pestrá paleta je vždy dokonalá a hlavně co se týče flakónů, vždy jsou na výběr jen ti nejexkluzivnější, a to jsou všechny.

Parfém, který určitě všichni bezesporu známe je Salvador Dali Eau De Ruby Lips. Svěžest, sladkost, elegance, stačí ho charakterizovat jenom třemi indíciemi. Ideální také pro nošení každý den. Smyslnost a provokavost hledejte jedině u Salvador Dali Purplellis, nadhled nad vůněmi. Budete se s ním cítit sebevědomě a dokonale. Jste opět typ " bohémky " a milovnicí květin a života? Salvador Dali Dalistyle je pro vás ta pravá. Vyzkoušej te. Máte moderního ducha? Zkuste Salvador Dali Lagune. Chcete se podívat do budoucnosti? Ten pravý je Salvador Dali Eau de Dali.

... cause love H&M ... by me

30. ledna 2011 v 17:46 | Annette Krubner ( Aneta Krubnerová )
Annette Krubner ( Aneta Krubnerová )

... a piece of spring... by me

30. ledna 2011 v 17:26 | Annette Krubner ( Aneta Krubnerová )
To jsem tak blbla ;)

na fotkách jsem já

Dolce & Gabbana parfume

28. ledna 2011 v 14:47 | Annette Krubner ( Aneta Krubnerová ) |  MY ARTICLES
Značku Dolce Gabbana zná snad každý. Na trh přišla v polovině osmdesátých let minulého století dvou mužů Domenice Dolce a Stefanem Gabbana. Nehledejte u značky Dolce Gabbana v módním světle žádný newyorský styl nebo pařížský, Dolce Gabbana se soustřeďoval jenom na styl italský. Parfémy také tvoří italský duch a pořídit si je můžete už od 770 CZK po 1.400 CZK.

Snídaně s Novou atd..

27. ledna 2011 v 16:32 | Annette Krubner ( Aneta Krubnerová ) |  ME!
Tak já se tedy taky přidávám ;D

Nejmíň na třech blozích jste mohli vidět tuhle fotku, ale ne černobílou :D

Tahle fotka vznikla v den, kdy jsme natáčely medailonek a krátkou reportáž, kterou odvysílaly Volejte Novu a Odpolední televizní noviny. Ani ne o týden později nás pozvaly do středeční Snídaně s Novou, kterou jste nejspíš v živým vysílání neviděli, ale na netu si každý najde to co potřebuje, takže většina to shlédla tam nebo různě po blozích. Nevím, co bych vám ještě pověděla, vždyť jste to mohli číst už tolikrát ;)
Annette Krubner , Nikol Chrástová , Wendy Vill Felton , Michaela Vančurová

Reportáž: Blogerky Krásná.cz na Nově - odkaz: ZDE


...preparing a mini interview with AnnaLynne McCord...

27. ledna 2011 v 16:00 | Annette Krubner ( Aneta Krubnerová ) |  ŽHAVÉ NEWS
Včera jsem publikovala " informaci ", že se chystám udělat rozhovor s herečkou AnnaLynne McCord ( 90210 ) 

Určitě mi asi většina nebudete v tomhle věřit, ale je to pravda. Otázky jsem jí poslala a ona mi je zodpověděla - interview bude publikované do konce tohohle týdne.

Interview je opravdu zodpovězené od ní, a pokud mi to nevěříte, je to vaše věc ;) ale já nelžu .. :)

Aby jste lehce věděly, o čem mini interview je - o jejím vztahu k módě, stylu a kosmetice.. typické otázky ;)


Plaid blazers

25. ledna 2011 v 18:55 | Annette Krubner ( Aneta Krubnerová ) |  MY TIPS
Inspirujte se outfitem Catherine-Zety Jones - podle mě nejlépe sladila ;) Jennifer Carpenter zvolila odstín červené a černá k tomu jde ideálně. 

PLAID BLAZERS photo | Catherine Zeta-Jones, Gwen Stefani, Jennifer Carpenter

Party o.5

25. ledna 2011 v 16:42 | Annette Krubner ( Aneta Krubnerová )
by me

PARIS?


Pod 50 $ ?

25. ledna 2011 v 16:22 | Annette Krubner ( Aneta Krubnerová ) |  Economy
Krásné věci de dají pořídit i za málo, a to ve kvalitě ;) Zapomeňte na New Yorker nebo Ann&Christine.. jejich ceny jsou tam opravdu někdy předražené, a ta kvalita? Ani o ni nemluvím.. Děs! 

Opusťme NY a AC a nakoukněme do zahraničí, kde se dají pořídit opravdu krásné věci a to pod 1 000 CZK ;)
Simple ?
více...