Rozhovor pro Crazygirl-Forever.blog.cz

14. prosince 2010 v 8:24 | Annette Krubner |  ANNETTE

Šílená Bruneta mě požádala, jestli by se mě nemohla zeptat na pár otázek.. Odpověděla jsem a otázky a odpovědi dala na svůj blog ( www.crazygirl-forever.blog.cz )

Řekla bys sama o sobě, že jsi slavná blogerka? Jestli ano tak proč?

Neřekla bych, že jsem slavná blogerka. I když mám celkem slušnou návštěvnost a lidé navštěvují můj blog, tak si stejně nemyslim, že bych byla slavná.


Blogovat tě určitě baví... co máš ze svého blogu nejraději?

Co mám nejraději? Asi všechno :D


Tohle mě docela zajímá - Některé dívky, co mají blog, a jsou podle některých slavné, mají rubriku Spřátelení. A když jim tam člověk napíše, tak se ani neozvou, a prostě na ostatní kašlou. Hlavně že mají vysokou návštěvnost. Co si o tomhle myslíš?


Párkrát jsem se s tímhle setkala. Opravdu jsou na světě holky, které si myslí bůhví co o sobě, mají cokoliv si namanou a hlavně se vytahují s vysokou návštěvností. Mají několik " spřátelených" blogů. Samy tam mají rubriku " chceš se spřátelit ? napiš !" a když jim napíšeš, tak ti stejně neodpoví.. Proto já na svém blogu nespřáteluji, protože vím, že nemám čas na obíhání všech " sbéček ", a tak nespřáteluji, ale ráda navštěvuji jejich blogy :)

...více...Co si myslíš o reklamách? Promiň, musela jsem se zeptat, já je nesnáším =D


Tak samozřejmě, reklamy mi také osobně vadí, ale prostě musí být. Kdyby nebyly, tak ani o nějakých blogách nevíme :D. Ale osobně mi vadí, a to hodně ;)

Do kámošky.cz jsi se přihlásila, nebo tě vybrali oni?


Přihlásila jsem se sama :)

Máš nějaký oblíbený blog, který ale není v TOPu? Prostě že nená ve známých blogách, nebo chodíš jen na ty TOP?

Ano, a rovnou několik!:) Nechodím jenom na ty blogy, které jsou " TOP ", ale i na jiné :)

Jak velkou návštěvnost denně máš?

Denně? Tak kolem dvoustovek, přesně nevím.

Napsala jsi někdy reklamu?

Myslím, že ani ne.

Jaký jeden neznámý blog máš nejraději?

Kdybys chtěla nějak ostatním blogerkám poradit, jak se zviditelnit... co bys jim poradila?
Tééda, tak to teď opravdu netuším. No, měly by na svém blogu pracovat, co se týče hlavně designu. Design je velice důležitý, protože dává první dojem dotyčné návštěvě blogu. A potom psát články a prohlížet si různé blogy. Hlavně by jste neměly psát tohle : " Ahoj. Máš moc krásný design.. nechceš navštívit můj blog ? " - to sama opravdu nemám ráda ;)

Tak jak se těšíš na Vánoce? a už máš nakoupení dárky?
Na Vánoce? Strááááášně moc ;) Ups... dárky ještě nakoupené nemám, ale o víkendu si chci vyjet na vánoční nákupy, tak snad něco nakoupím ;D
 


Aktuální články

Reklama