Luxus a elegance... Burberry

21. prosince 2010 v 8:31 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Thomas Burberry otevřel ve 21 letech svůj vlastní malý módní obchod v Anglickém Hampshire. V padesátých letech se stala módní značka Burberry dvorním dodavatel pro Její královské veličenstvo Královnu Elizabeth II. Značka je jeden luxusní zážitek, který trvá už 150 let. Parfémy značky se pohybují okolo 350 CZK po 1.070 CZK. Luxus & elegance.

,,Britské vůně Burberry přináší typické provedení károvaných flakonu, čímž se naprosto vymezují v říši vůni. Dámskou klasickou této značky je bezesporuBurberry Brit, který lze najít také v edicích Burberry Brit GoldBurberry Brit Red Burberry Brit Sheer. Všechny tyto parfémy vynikají krásným složením a samozřejmě typickým flakonem. Pro ženy přináší Burberry také parfémy z edice Burberry London for Women a to ve svém původním provedení z roku 1995 i v novém z roku 2006. Zapomenout se nesmí také na svěží Burberry Weeked for Women, moderní Burberry Touch Woman aBurberry The Beat. Pro ženy duchem mladé je pak připravena vůně Burberry Baby Touch Gentle.
Burberry v případě pánských parfémů nabízí taktéž klasickou. Burberry Brit Men je synonymem klasické pánské vůně. A stejně jako v případě dámské verze, je i pánská Burberry London for Men k dispozici jak v původní verzi z roku 1995, tak nové z roku 2006. Burberry pro muže navíc nabízí i opravdovou svěžest pro každý den v podobě vůně Burberry Touch for Men a velmi sofistikovanou vůni Burberry Weekend for Men. Pro dny letní a slunné je k dispozici parfém Burberry Summer for Men." (www.parfums.cz)

Burberry London For Women ( 1995 ), sháníte vůni, která vám až doslova vezme dech? Vyzkoušejte toaletní vodu Burberry London For Women.. Toaletní vodu pořídíte již od 710 CZK a dárkovou sadu za 1.320 CZK. B
roskev, meruňka, švestka, černý rybíz, 
santalové dřevo, cedr, jasmín, 
vanilka, pižmo. ,, Vůně, která bere dech."

Komentář jedné majitelky parfému Burberry London For Women: ,, Ze všech vůní, které jsem kdy zkoušela se mi dělalo špatně, ale jednou v malinkaté parfumerii na mě paní šplíchla burberry, tehdy to byla novinka a 50ml stálo nepředstavitelných 1050 Kč, ale já z ní byla unešená a chodila jí pořád někde očichávat. Pak jsem u ní setrvala asi 10 let. Je pravda, že se neomrzí a je úžasná, ale asi dva roky používám jako svůj zimní parfém Cacharer NOA, ta je taky skvělá, ale je pravda, že Burberry je božská a brzo si ji zase koupím :)) "

Burberry Weekend for Women, ve vůni ucítíte svěží tóny, odpočinek, neformálnost, volnost a pohodu. 30 ml od 660 CZK, 50 ml za 800 CZK a 100 ml za 1.030 CZK !! V hlavě vás ohromí mandarinky a červeného bramboříku. V srdci naopak jemně ucítíte divokou růži, modrý hyacint a kosetce a v základu cedrové dřevo a pižmo. Cena od 660 CZK.

Komentář jedné majitelky parfému Burberry Weekend for Women! : ,,Weekend jsem si koupila ze zvědavosti, přečetla jsem si názory spotřebitelek na této stránce, všechny byly kladné a tak jsem zariskovala. Jsem milovnicí ovocně-květinových, jiskřivých a průzračných vůní a chtěla jsem mít doma i něco z opačné strany barikády. Tak to jsem s Weekendem asi trefila. I když vanilku nemusím, nemám ji ve složení parfémů, zvl. v základu, ráda, zde je vyvážená cedrem , pižmem, mandarinkou a květinkami a zdrsněná rezedou (někde se ve složení uvádí i rezeda). Vůně stačí kapička na celý den, v tomhle deštivém počasí je příjemná."

Burberry London for Men (2009) Special Edition, speciální edice značky Burberry pro muže. ,, Elegantní dřevito - kořeněná vůně ideální pro nadcházející dovolenou.. " Cena toaletní vody od 1.070 CZK. Vůně vás okouzlí směsicí koření, které je zjemněno a osvěženo ovocem v podobě citronu, ananasu a rybízu. Relaxující vůně levandule je vodní a čistá, zatímco v základně přetrvávají dřevité tóny a ambra. Skleněný flakon má klasický hranatý tvar, je potažený látkou s šachovnicovým vzorem tmavošedé barvy. K této vůni je současně do páru vytvořena dámská podoba, která má světlešedou barvu.

Na webu www.parfums.cz právě probíhá Vánoční akce. Najdete v ní například značku DKNY, Giorgio Armani, Calvin Klein, Hugo Boss, Lanvin, Lacoste, Bvlgari, Gucci, Lolita Lempicka, Elizabeth Arden a David Beckham. Neváhejte a navštivte stránku. Pokud nemáte jasno, jakým dárkem by jste potěšili své přátele, upřímně, parfémem nic nezkazíte!
 


Aktuální články

Reklama