Listopad 2010

Hravost a pestrost... Moschino

27. listopadu 2010 v 18:57 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Moschino - italský módní designer a výrobce parfémů dámských a pánských. Značka byla vytvořena v roce 1983. Dalo by se říct, že je to hravá a pestrá značka. V ruce 2006 navrhl Moschino oblečení pro zahajovací ceremoniál v Turíně na Zimních olympijských hrách. Také navrhoval pro řade slavných osobností, Kylie Minogue nebo Madonnu na jejím turném Sticky & Sweet Tour. Parfémy značky se pohybují okolo 400 CZK po 890 CZK. Hravost & Pestrost.

,, Typickým pánským parfémem je Moschino UOMO. Vůně dřevitá, která je prosycena zjemňujícími skořicovými lístky. Typickým plodem Moschina jsou citrusy. Ty vládnou i parfému Moschino Friends Men, který evokuje prostředí Středozemního moře. Dámskou vůní značky Moschino je parfém Moschino Couture! Vůně velmi jemná, ovocná, citrusová a nasládlá. Zrcadlí se v ní veselí a hravost. Hravé a rozkošné jsou dívky a ženy, stejně jako Moschino Funny! Vůně troufalá a provokující. Vyzkoušejte. Exkluzívní parfém Moschino Glamour fascinuje svým ženským šarmem a svůdností. Parfém Moschino Oh! přináší doslova kytici vodních květů. Vůně je lehká, elegantní a velmi svůdná. Vůně lásky, vůně radosti života, vůně té dívky a ženy, která miluje pocit zamilovanosti, to vše je totiž Moschino I Love Love. Naneste parfém Moschino Cheap & Chic na jakékoli místo svého těla a pak se provokativně procházejte kolem svého muže. Uvidíte sama, co to způsobí. Naivita je součástí našich životů. Dívky neznalé a nezkušené se ale chtějí také líbit, proto je zde Moschino L'Eau Cheap & Chic. Radost ze života může vycházet z mnoha pramenů. I kyselkavý citrón může přinést úsměv na rty, stejně jako Moschino Cheap & Chic Hippy Fizz. " (www.parfums.cz)

New York... DKNY

27. listopadu 2010 v 9:20 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
DKNY, neboli Donna Karan New York, módní návrhářka. Její návrhy jsou vždy moderní. Značka DKNY byla nalezena v roce 1988, kde jinde než v New Yorku. Donna se stala vedoucí designer jejího zesnulého manžela. Parfémy značky se pohybují okolo 890 CZK po 2.140 CZK. Parfémy jsou vždy luxusní a smyslné.

Luxus. Slovo, pod kterým si představíte značku DKNY. Parfémy jsou výhradně zaměřeny na ženy, pánské parfémy jsou více méně pozadějš. Nejznámější parfém? DKNY Women, o tom si můžete tady přečíst menší info. DKNY Women je takřka odkaz na životní styl velkoměstě Newyorčanů, kteří si užívají každou chvilku života. DKNY Be Delicious Night je také zaměřen na životní styl Newyorčanů a také hlavně nočního života. Po použití parfému se přenesete do živé noci, zábavy a šampaňského. Narozdíl od DKNY Be Delicious Night je opak DKNY Red Delicious Woman. Dokonalý při odpoledních hodinách, je také energický a plný denního vášně. Hlavně originalitu hledejte u parfému DKNY Gold.

REKONSTRUKCE

23. listopadu 2010 v 14:38 | Annette Krubner
REKONSTRUKCE

Originalita a luxus... Versace

20. listopadu 2010 v 18:22 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
!!Článek je chráněn autorskými právy. Kopírování článku je trestné!!!

Gianni Versace se narodil v jedné nejchudší oblasti Itálie. Ani mu nebylo 10 let a už navrhl své první šaty. Má vlastní vkus a
používá prvotřídní materiál. Oblékal princeznu Dianu, Madonnu a další množství hollywoodských celebrit. Bydlel střídavě v několika domech, například v Miláně, Miami či v New Yorku. Jeho nejoblíbenější modelka byla Naomi Campbell. V roce 1994 u něj lékaři zjistili rakovinu. Jeho parfémy se můžete zakoupit už od 780 CZK po 1.230 CZK. Parfémy jsou vždy originální a hodí se jak pro ženy středního věku, tak i pro mladé dívky.