Říjen 2010

Svůdnost a síla... Gucci

22. října 2010 v 17:43 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Guccio Gucci začínal nejdříve jako pomocná síle v kuchyni, kde myl nádobí. Ve čtrnáctiletech utekl do Londýna, snil o obchůdku s luxusním koženým zbožím. Sen se mu splnil v roce 1992 ve Florencii. V 70. letech přišla třetí generace rodů Gucciů. Roku 1994 se uměleckým šéfem firmy stal Tom Ford, který po dlouhých letech u firmy nečekaně oznámil svůj odchod. Ceny parfémů Gucci se pohybují od 790 CZK po 1.020 CZK. Parfémy jsou luxusní s bohatou duší a jejich vůně je vždy originální. Parfémy Gucci jsou nejideálnější pro nošení na podzim. Gucci Eau de Parfum, květinově-orientální kytice nejušlechtilejších ingrediencí. Vůně tohoto parfému je luxusní a vydrží dlouhou dobu, ideální pro nošení na podzim. Tato vůně bude slušet každé dámě, které mají v sobě špetku luxusu. Složení je velmi orientální, heliotrop, vanilka, iris, pomerančový květ, tymián, kmín, citrus labdanum a pižmo. Vůni luxusu si můžete pořídit od 900 CZK. Pokud máte vytříbený vkus, tato vonná stopa je právě pro vás ,, Ztělesněný luxus značky Gucci."

Vůně 20.století

22. října 2010 v 10:58 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
V 19.století byly velmi ceněné květinové vůně, ale v pozdější době začali ustupovat. Stále jsou cítit jasmínové a fialkové vůně, ale na přelomu století se vůně květinové střídají s komplexnějšími vůněmi. V letech 1900-1910 uvádí firma Coty vůni La Rose Jacqueminot a později karafiátovou vůni L´Origon. V roce 1912 si Guerlain vysnil smyslnou vůni L´Heure Bleue a roku 1919 také Mitsouko.

Ve 20.letech vládnou kostýmky, zkrácené vlasy, kouření, charleston a diktátorkou této doby je
Coco Chanel. K tomu všemu se dobře hodí, takzvaný květinově aldehydický parfém - Chanel No.5. K tomu přišli vůně od Jeanne Lanvin s Patou, Molyneux, Schiaparelli a Weil a Worth. V roce 1929 byla hospodářská krize, ale průmysl s parfémy tuhle krizi příliš nepocítil. Hned po roce přichází už podivuhodně květinová vůně Joy značky Patou, v té době nejdražší parfém na světě.

Osvěžující a fascinující... Calvin Klein

21. října 2010 v 14:52 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Calvin Klein je americký módní návrhář židovského původu. Minimalista a mistr
barev, také se proslavil svými provokativními návrhy. V 70. A 80. Letech 20. Století se společnost Calvin Klein se
začala specializovat na džínové oděvy. Ceny parfémů Calvin Klein se pohybují od 660 CZK po 1.370 CZK. Parfémy jsou svěží, elektrizující a přináší zábavu. Parfém, který mě opravdu zaujal vůní je CK One. Lehká a osvěžující vůně jak pro muže tak i pro ženy. Složení této svěží vůně je bergamot, kardamon, meloun, papaja, ananas, speciální extrakt z jasmínu, fialky, růže, muškát, pižma spojená s jantarem a mechem dubu. Tento okouzlující parfém si můžete pořídit od 490 CZK. Tato toaletní voda se mi opravdu moc líbí, jak vůni tak i flakonem. Moje mamka dala tuto toaletní vodu tátovy k svátku a táta si tento parfém velice pochvaluje. ,, Čistá osvěžující vůně vhodná pro každou příležitost."

Optimismus a svěžest... Hugo Boss

19. října 2010 v 14:58 | Annette Krubner |  MY ARTICLES

Pan Hugo Boss už v roce 1923 v Německu založil tuhle superznámou značku, kterou si oblíbili nejen dámy, ale i páni. Je to značka spíše známá pod módním průmyslem, ale dá se i říc, že v parfémovém průmyslu je zdatnější a úspěšnější. Ty nejznámější vůně jsou bezpochyby Boss, Hugo, a Baldessarini. Ceny nejsou vůbec přaštěné, narozdíl od jiných proslulých znaaček parfémů. Ceny se pohybují okolo pětiset korun do jednoho a půl tisíce korun, takže to vskutku není mnoho, narozdíl od značky Chanel. Parfémy jsou hlavně pro sebevědomý, atraktivní a moderní lidi, vidíte se v tom? Tato značka je pro vás ta nejpravější. Složení? Většinou příroda... pomaranč, mandarinka či kiwi s ananasem nebo květy mučenky či bílé texaské cedrové dřevo, které si mnoha z nás jako ingerdienci oblíbila.

Magie a luxus... YSL

18. října 2010 v 14:25 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
upozornění: co je napsáno červeně a tučně, je odkaz na podstránku parfému.
......................................................................................................................................................
Yves Saint-Laurent ( Yves Henri Donat Mathieu Saint Lauren) byl jeden z nejvlivnějších
francouzských i světových módních návrhářů 20. století. Módní a světová značka YSL je symbolem luxusu a kreativity. Na webu o parfémech či kosmetice www.parfums.cz, si můžete online objednat jakýkoliv parfém nebo kosmetiku, ať už se jedná o značku YSL nebo další světové značky. Ceny parfémů YSL se pohybují od 690 CZK po 1.900 CZK. Jeho parfémy zachycují lehkost a podtrhují smyslnost, jsou hravé i silné.
"Čarodějně okouzlující vůně. Dřevitě květinová vůně s pudrovými a pižmovými tóny. Tak jako tvář této značky, Kate Moss, budete cítit díky vůni Paříž všude okolo sebe. I když jste se v Paříži nenarodili, Paříž vás adoptuje." Můj názor na tento okouzlující parfém? Jednoduše DOKONALOST! Už i reklama, kde hlavní představitelku hraje Kate Moss, mě jednoduše oslovila a oslnila. Je to vůně něžná a podtrhuje na sebevědomí. Tento okouzlující parfém dá pořídit od 1.810 CZK (90 ml parfémové vody), hodí se jak na využití pro gala večírek, tak i například na oslavu Nového roku. ,, Pro ženy, které vědí jak žít a milovat."